Ranged: Difference between revisions
From Melvor Idle
(Added information on combat stats) |
(→Arrows: Added Ice Arrows) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|1 | |1 | ||
|Iron | |Iron | ||
|- | |||
|1 | |||
|Ice | |||
|- | |- | ||
|5 | |5 |
(Added information on combat stats) |
(→Arrows: Added Ice Arrows) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|1 | |1 | ||
|Iron | |Iron | ||
|- | |||
|1 | |||
|Ice | |||
|- | |- | ||
|5 | |5 |