In-game Functions: Difference between revisions
From Melvor Idle
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
| 21 || {{Skill|Summoning}} | | 21 || {{Skill|Summoning}} | ||
|- | |||
|22 || {{Skill|Astrology}} | |||
|} | |} |
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
| 21 || {{Skill|Summoning}} | | 21 || {{Skill|Summoning}} | ||
|- | |||
|22 || {{Skill|Astrology}} | |||
|} | |} |