Guides: Difference between revisions
From Melvor Idle
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|{{Skill|Fletching}}||[[Fletching/Training]] | |{{Skill|Fletching}}||[[Fletching/Training]] | ||
|- | |||
|{{Skill|Runecrafting}}||[[Runecrafting/Training]] | |||
|} | |} | ||