Guides: Difference between revisions
From Melvor Idle
(Bump the page version to 1.0) |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|{{Skill|Cooking}}||[[Cooking/Training]] | |{{Skill|Cooking}}||[[Cooking/Training]] | ||
|- | |||
|{{Skill|Fletching}}||[[Fletching/Training]] | |||
|} | |} | ||