Guides: Difference between revisions
From Melvor Idle
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|{{Skill|Thieving}}||[[Thieving/Training]] | |{{Skill|Thieving}}||[[Thieving/Training]] | ||
|- | |||
|{{Skill|Herblore}}||[[Herblore/Training]] | |||
|} | |} | ||