Ranged: Difference between revisions
From Melvor Idle
(Porting FANDOM content) |
(→Bows: Added Ice and redwood bows) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|40 | |40 | ||
|Yew | |Yew | ||
|- | |||
|40 | |||
|Ice | |||
|- | |- | ||
|50 | |50 | ||
|Magic | |Magic | ||
|- | |||
|60 | |||
|Redwood | |||
|} | |} | ||
(Porting FANDOM content) |
(→Bows: Added Ice and redwood bows) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|40 | |40 | ||
|Yew | |Yew | ||
|- | |||
|40 | |||
|Ice | |||
|- | |- | ||
|50 | |50 | ||
|Magic | |Magic | ||
|- | |||
|60 | |||
|Redwood | |||
|} | |} | ||