Attack: Difference between revisions
From Melvor Idle
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| {{ItemIcon|FrostSpark 1H Sword}} | | {{ItemIcon|FrostSpark 1H Sword}} | ||
|- | |||
| 112 | |||
| {{ItemIcon|Voodoo Trinket}} | |||
|- | |||
| 115 | |||
| {{ItemIcon|Ethereal Greataxe}} | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| {{ItemIcon|FrostSpark 1H Sword}} | | {{ItemIcon|FrostSpark 1H Sword}} | ||
|- | |||
| 112 | |||
| {{ItemIcon|Voodoo Trinket}} | |||
|- | |||
| 115 | |||
| {{ItemIcon|Ethereal Greataxe}} | |||
|- | |||
|} | |} | ||