Combat/Interval: Difference between revisions
From Melvor Idle
m (→Bad stuff) |
m (→Good stuff) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| Offhand | | Offhand | ||
| Only melee!! | | Only melee!! | ||
|- | |||
| {{PetIcon|Otto}} | |||
| -0.1s | |||
| {{ZoneIcon|Dark Waters}} | |||
| Offhand | |||
|} | |} | ||
m (→Bad stuff) |
m (→Good stuff) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| Offhand | | Offhand | ||
| Only melee!! | | Only melee!! | ||
|- | |||
| {{PetIcon|Otto}} | |||
| -0.1s | |||
| {{ZoneIcon|Dark Waters}} | |||
| Offhand | |||
|} | |} | ||