Guides: Difference between revisions
From Melvor Idle
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|{{Skill|Agility}}||[[Agility/Training]] | |{{Skill|Agility}}||[[Agility/Training]] | ||
|- | |||
|{{Skill|Woodcutting}}||[[Woodcutting/Training]] | |||
|} | |} | ||