Ranged: Difference between revisions
From Melvor Idle
m (Added version) |
(→Bows: added ancient tier) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|60 | |60 | ||
|Redwood | |Redwood | ||
|- | |||
|70 | |||
|Ancient | |||
|} | |} | ||
m (Added version) |
(→Bows: added ancient tier) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|60 | |60 | ||
|Redwood | |Redwood | ||
|- | |||
|70 | |||
|Ancient | |||
|} | |} | ||