Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Melvor Idle
Disclaimers
Search
TimFeels
Joined 10 January 2021
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
User:TimFeels
(view source)
Revision as of 20:18, 13 March 2021
55 bytes added
,
13 March 2021
no edit summary
Revision as of 20:11, 13 March 2021
(
view source
)
TimFeels
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 20:18, 13 March 2021
(
view source
)
TimFeels
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
Newer edit →
Line 75:
Line 75:
| 0%
| 0%
|-
|-
| {{ItemIcon|
Dragonfire
Shield}}
| {{ItemIcon|
Earth Layered
Shield}}
| Off-hand<br />
| Off-hand<br />
|
8
%
|
9%
|-
| {{ItemIcon|Chapeau Noir}}
| Passive<br />
| 0
%
|-
|-
|
|
TimFeels
165
edits