2,894
edits
(Update for v0.13) |
(Updated for v0.14) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{v0. | {{v0.14}} | ||
Contained here are the drop tables for all of the chests in the game. | Contained here are the drop tables for all of the chests in the game. | ||
===Bird Nest=== | ===Bird Nest=== | ||
Line 336: | Line 334: | ||
| style ="text-align: right;" |1-200 | | style ="text-align: right;" |1-200 | ||
| style ="text-align: right;" |100 | | style ="text-align: right;" |100 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |13.83% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Gold Bar (item).svg|50px|middle|link=Gold Bar]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Gold Bar (item).svg|50px|middle|link=Gold Bar]] | ||
Line 342: | Line 340: | ||
| style ="text-align: right;" |1-200 | | style ="text-align: right;" |1-200 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |6.92% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Mithril Bar (item).svg|50px|middle|link=Mithril Bar]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Mithril Bar (item).svg|50px|middle|link=Mithril Bar]] | ||
Line 348: | Line 346: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |6.92% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Adamantite Bar (item).svg|50px|middle|link=Adamantite Bar]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Adamantite Bar (item).svg|50px|middle|link=Adamantite Bar]] | ||
Line 354: | Line 352: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |4. | | style ="text-align: right;" |4.15% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Runite Bar (item).svg|50px|middle|link=Runite Bar]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Runite Bar (item).svg|50px|middle|link=Runite Bar]] | ||
Line 360: | Line 358: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.77% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Dragonite Bar (item).svg|50px|middle|link=Dragonite Bar]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Dragonite Bar (item).svg|50px|middle|link=Dragonite Bar]] | ||
Line 366: | Line 364: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |10 | | style ="text-align: right;" |10 | ||
| style ="text-align: right;" |1. | | style ="text-align: right;" |1.38% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Topaz (item).svg|50px|middle|link=Topaz]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Topaz (item).svg|50px|middle|link=Topaz]] | ||
Line 372: | Line 370: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |60 | | style ="text-align: right;" |60 | ||
| style ="text-align: right;" |8. | | style ="text-align: right;" |8.30% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Sapphire (item).svg|50px|middle|link=Sapphire]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Sapphire (item).svg|50px|middle|link=Sapphire]] | ||
Line 378: | Line 376: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |6.92% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ruby (item).svg|50px|middle|link=Ruby]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ruby (item).svg|50px|middle|link=Ruby]] | ||
Line 384: | Line 382: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |40 | | style ="text-align: right;" |40 | ||
| style ="text-align: right;" |5. | | style ="text-align: right;" |5.53% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Emerald (item).svg|50px|middle|link=Emerald]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Emerald (item).svg|50px|middle|link=Emerald]] | ||
Line 390: | Line 388: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |4. | | style ="text-align: right;" |4.15% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Diamond (item).svg|50px|middle|link=Diamond]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Diamond (item).svg|50px|middle|link=Diamond]] | ||
Line 396: | Line 394: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.77% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Body]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Body]] | ||
Line 402: | Line 400: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |4. | | style ="text-align: right;" |4.15% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Vambraces]] | ||
Line 408: | Line 406: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |4. | | style ="text-align: right;" |4.15% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Chaps]] | ||
Line 414: | Line 412: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |4. | | style ="text-align: right;" |4.15% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Body]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Body]] | ||
Line 420: | Line 418: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |15 | | style ="text-align: right;" |15 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.07% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Vambraces]] | ||
Line 426: | Line 424: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |15 | | style ="text-align: right;" |15 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.07% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Chaps]] | ||
Line 432: | Line 430: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |15 | | style ="text-align: right;" |15 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.07% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Adamant Platebody (item).svg|50px|middle|link=Adamant Platebody]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Adamant Platebody (item).svg|50px|middle|link=Adamant Platebody]] | ||
Line 438: | Line 436: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |6.92% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Rune Platelegs (item).svg|50px|middle|link=Rune Platelegs]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Rune Platelegs (item).svg|50px|middle|link=Rune Platelegs]] | ||
Line 444: | Line 442: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.77% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Rune Platebody (item).svg|50px|middle|link=Rune Platebody]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Rune Platebody (item).svg|50px|middle|link=Rune Platebody]] | ||
Line 450: | Line 448: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.77% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Cape of Prat (item).svg|50px|middle|link=Cape of Prat]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Cape of Prat (item).svg|50px|middle|link=Cape of Prat]] | ||
Line 456: | Line 454: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |10 | | style ="text-align: right;" |10 | ||
| style ="text-align: right;" |1. | | style ="text-align: right;" |1.38% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Amulet of Fury (item).svg|50px|middle|link=Amulet of Fury]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Amulet of Fury (item).svg|50px|middle|link=Amulet of Fury]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Amulet of Fury]] | | style ="text-align: left;" |[[Amulet of Fury]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |8 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |1.11% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Dragon Platelegs (item).svg|50px|middle|link=Dragon Platelegs]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Dragon Platelegs (item).svg|50px|middle|link=Dragon Platelegs]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Dragon Platelegs]] | | style ="text-align: left;" |[[Dragon Platelegs]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |5 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.69% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Dragon Platebody (item).svg|50px|middle|link=Dragon Platebody]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Dragon Platebody (item).svg|50px|middle|link=Dragon Platebody]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Dragon Platebody]] | | style ="text-align: left;" |[[Dragon Platebody]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |5 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.69% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Shield (item).svg|50px|middle|link=Ancient Shield]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Shield (item).svg|50px|middle|link=Ancient Shield]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Ancient Shield]] | | style ="text-align: left;" |[[Ancient Shield]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |3 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.41% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Helmet (item).svg|50px|middle|link=Ancient Helmet]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Helmet (item).svg|50px|middle|link=Ancient Helmet]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Ancient Helmet]] | | style ="text-align: left;" |[[Ancient Helmet]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |3 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.41% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Platelegs (item).svg|50px|middle|link=Ancient Platelegs]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Platelegs (item).svg|50px|middle|link=Ancient Platelegs]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Ancient Platelegs]] | | style ="text-align: left;" |[[Ancient Platelegs]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |2 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.28% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Platebody (item).svg|50px|middle|link=Ancient Platebody]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ancient Platebody (item).svg|50px|middle|link=Ancient Platebody]] | ||
| style ="text-align: left;" |[[Ancient Platebody]] | | style ="text-align: left;" |[[Ancient Platebody]] | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" | | | style ="text-align: right;" |2 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.28% | ||
|} | |} | ||
===Spider Chest=== | ===Spider Chest=== | ||
Line 512: | Line 510: | ||
| style ="text-align: right;" |1-200 | | style ="text-align: right;" |1-200 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" |9. | | style ="text-align: right;" |9.09% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Adamant Arrows (item).svg|50px|middle|link=Adamant Arrows]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Adamant Arrows (item).svg|50px|middle|link=Adamant Arrows]] | ||
Line 518: | Line 516: | ||
| style ="text-align: right;" |1-200 | | style ="text-align: right;" |1-200 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |3. | | style ="text-align: right;" |3.64% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Rune Arrows (item).svg|50px|middle|link=Rune Arrows]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Rune Arrows (item).svg|50px|middle|link=Rune Arrows]] | ||
Line 524: | Line 522: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |10 | | style ="text-align: right;" |10 | ||
| style ="text-align: right;" |1. | | style ="text-align: right;" |1.82% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Dragon Arrows (item).svg|50px|middle|link=Dragon Arrows]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Dragon Arrows (item).svg|50px|middle|link=Dragon Arrows]] | ||
Line 530: | Line 528: | ||
| style ="text-align: right;" |1-100 | | style ="text-align: right;" |1-100 | ||
| style ="text-align: right;" |5 | | style ="text-align: right;" |5 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.91% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Leather Cowl (item).svg|50px|middle|link=Leather Cowl]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Leather Cowl (item).svg|50px|middle|link=Leather Cowl]] | ||
Line 536: | Line 534: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" |9. | | style ="text-align: right;" |9.09% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Leather Chaps (item).svg|50px|middle|link=Leather Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Leather Chaps (item).svg|50px|middle|link=Leather Chaps]] | ||
Line 542: | Line 540: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" |9. | | style ="text-align: right;" |9.09% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Leather Boots (item).svg|50px|middle|link=Leather Boots]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Leather Boots (item).svg|50px|middle|link=Leather Boots]] | ||
Line 548: | Line 546: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" |9. | | style ="text-align: right;" |9.09% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Leather Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Leather Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Leather Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Leather Vambraces]] | ||
Line 554: | Line 552: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |50 | | style ="text-align: right;" |50 | ||
| style ="text-align: right;" |9. | | style ="text-align: right;" |9.09% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Green D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Green D-hide Body]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Green D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Green D-hide Body]] | ||
Line 560: | Line 558: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |5. | | style ="text-align: right;" |5.45% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Green D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Green D-hide Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Green D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Green D-hide Chaps]] | ||
Line 566: | Line 564: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |5. | | style ="text-align: right;" |5.45% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Green D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Green D-hide Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Green D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Green D-hide Vambraces]] | ||
Line 572: | Line 570: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |30 | | style ="text-align: right;" |30 | ||
| style ="text-align: right;" |5. | | style ="text-align: right;" |5.45% | ||
|- | |||
| style ="text-align: left;" |[[File:Amulet of Looting (item).svg|50px|middle|link=Amulet of Looting]] | |||
| style ="text-align: left;" |[[Amulet of Looting]] | |||
| style ="text-align: right;" |1 | |||
| style ="text-align: right;" |25 | |||
| style ="text-align: right;" |4.55% | |||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Blue D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Blue D-hide Body]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Blue D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Blue D-hide Body]] | ||
Line 578: | Line 582: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |3. | | style ="text-align: right;" |3.64% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Blue D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Blue D-hide Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Blue D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Blue D-hide Chaps]] | ||
Line 584: | Line 588: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |3. | | style ="text-align: right;" |3.64% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Blue D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Blue D-hide Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Blue D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Blue D-hide Vambraces]] | ||
Line 590: | Line 594: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |20 | | style ="text-align: right;" |20 | ||
| style ="text-align: right;" |3. | | style ="text-align: right;" |3.64% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Body]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Body]] | ||
Line 596: | Line 600: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |15 | | style ="text-align: right;" |15 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.73% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Chaps]] | ||
Line 602: | Line 606: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |15 | | style ="text-align: right;" |15 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.73% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Red D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Red D-hide Vambraces]] | ||
Line 608: | Line 612: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |15 | | style ="text-align: right;" |15 | ||
| style ="text-align: right;" |2. | | style ="text-align: right;" |2.73% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Body]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Body (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Body]] | ||
Line 614: | Line 618: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |10 | | style ="text-align: right;" |10 | ||
| style ="text-align: right;" |1. | | style ="text-align: right;" |1.82% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Chaps]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Chaps (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Chaps]] | ||
Line 620: | Line 624: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |10 | | style ="text-align: right;" |10 | ||
| style ="text-align: right;" |1. | | style ="text-align: right;" |1.82% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Vambraces]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Black D-hide Vambraces (item).svg|50px|middle|link=Black D-hide Vambraces]] | ||
Line 626: | Line 630: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |10 | | style ="text-align: right;" |10 | ||
| style ="text-align: right;" |1. | | style ="text-align: right;" |1.82% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ranger Hat (item).svg|50px|middle|link=Ranger Hat]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ranger Hat (item).svg|50px|middle|link=Ranger Hat]] | ||
Line 632: | Line 636: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |5 | | style ="text-align: right;" |5 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.91% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Ranger Boots (item).svg|50px|middle|link=Ranger Boots]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Ranger Boots (item).svg|50px|middle|link=Ranger Boots]] | ||
Line 638: | Line 642: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |5 | | style ="text-align: right;" |5 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.91% | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align: left;" |[[File:Amulet of Ranged (item).svg|50px|middle|link=Amulet of Ranged]] | | style ="text-align: left;" |[[File:Amulet of Ranged (item).svg|50px|middle|link=Amulet of Ranged]] | ||
Line 644: | Line 648: | ||
| style ="text-align: right;" |1 | | style ="text-align: right;" |1 | ||
| style ="text-align: right;" |5 | | style ="text-align: right;" |5 | ||
| style ="text-align: right;" |0. | | style ="text-align: right;" |0.91% | ||
|} | |} | ||
===Frozen Chest=== | ===Frozen Chest=== |