2,894
edits
(Added version) |
(Updated for v0.10.1) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
!Attack Speed (s) | !Attack Speed (s) | ||
!Attack Type | !Attack Type | ||
|- | |||
| style ="text-align:left"; |[[File:Black Knight (monster).svg|50px|center]] | |||
| style ="text-align:left"; |[[Black Knight]] | |||
| style ="text-align:right"; |20 | |||
| style ="text-align:right"; |20 | |||
| style ="text-align:right"; |20 | |||
| style ="text-align:right"; |20 | |||
| style ="text-align:right"; |1 | |||
| style ="text-align:right"; |1 | |||
| style ="text-align:right"; |10 | |||
| style ="text-align:right"; |0 | |||
| style ="text-align:right"; |20 | |||
| style ="text-align:right"; |20 | |||
| style ="text-align:right"; |0 | |||
| style ="text-align:right"; |2.6 | |||
| style ="text-align:right"; |[[File:Combat.svg|25px|middle]] Melee | |||
|- | |- | ||
| style ="text-align:left"; |[[File:Wet Monster (monster).svg|50px|center]] | | style ="text-align:left"; |[[File:Wet Monster (monster).svg|50px|center]] | ||
Line 217: | Line 233: | ||
| style ="text-align:right"; |120 | | style ="text-align:right"; |120 | ||
| style ="text-align:right"; |60 | | style ="text-align:right"; |60 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |120 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |60 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
Line 233: | Line 249: | ||
| style ="text-align:right"; |240 | | style ="text-align:right"; |240 | ||
| style ="text-align:right"; |120 | | style ="text-align:right"; |120 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |240 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |120 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
Line 249: | Line 265: | ||
| style ="text-align:right"; |480 | | style ="text-align:right"; |480 | ||
| style ="text-align:right"; |240 | | style ="text-align:right"; |240 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |480 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |240 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
Line 257: | Line 273: | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
| style ="text-align:right"; |3.0 | | style ="text-align:right"; |3.0 | ||
| style ="text-align:right"; |[[File: | | style ="text-align:right"; |[[File:Ranged (skill).svg|25px|middle]] Ranged | ||
|- | |- | ||
| style ="text-align:left"; |[[File:Malcs, the Guardian of Melvor (monster).svg|50px|center]] | | style ="text-align:left"; |[[File:Malcs, the Guardian of Melvor (monster).svg|50px|center]] | ||
Line 265: | Line 281: | ||
| style ="text-align:right"; |960 | | style ="text-align:right"; |960 | ||
| style ="text-align:right"; |380 | | style ="text-align:right"; |380 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |960 | ||
| style ="text-align:right"; | | | style ="text-align:right"; |480 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 | ||
| style ="text-align:right"; |0 | | style ="text-align:right"; |0 |